Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

Text inzerátu:

Pracoviště: Čejč 1. Práce v živočišné výrobě - u prasat. Příspěvky na obědy, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt na tel. pan Martinec 607 852 644, paní Horáková tel. 602 522 065. Osobně po tel. domluvě.

Nástup:08.01.2021Plat od - do:24000 - 30000Pracoviště:HodonínObor a Profese:Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Horákova farma,a.s.Kontaktní osoba:MVDr. Alena Horáková 602 522 065 ulgabriely|seznam#czKontaktní adresa: 1
69614 Čejč
Čejč   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...A - TAURUS s.r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRO - STONAŘOV,družstvoChovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRO Vodňany a.s.Pěstitelé a chovatelé ve smíšen...BUFFALO FARM s.r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRO ZVOLE, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...NETIS, a.s.Chovatelé drůbežeXAVEROV, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGROS, společnost s ručením ome...Chovatelé drůbežeDŽV Rychnov nad Kněžnou a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Horákova farma,a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Horákova farma,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: