Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Truhlář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Text inzerátu:

Do stálého a přátelského týmu hledáme dalšího člena, zkušeného truhláře, který se umí postavit k práci, je samostatný, aktivní a umí prosadit své znalosti a zkušenosti.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:PrahaObor a Profese:TruhlářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Truhlářství ČESKÁ LÍPA s.r.o.Kontaktní osoba:Vladimír Soukup 602 489 439 soukup#tcl|gmail#comKontaktní adresa:Americká 308
Třemošná   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Truhláři (kromě stavebních) a p...TON a.s.Truhláři (kromě stavebních) a p...Window Holding a.s.Truhláři (kromě stavebních) a p...DOZETR s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...SIMPLY CONSULT, s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...STEELO Furniture s. r. o.Truhláři (kromě stavebních) a p...Štěpán KosTruhláři (kromě stavebních) a p...Hybaj s.r.o.Obsluha automatizovaných strojů...DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...SAPELI, a.s.Obsluha automatizovaných strojů...LARIX VLČEK s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Truhlářství ČESKÁ LÍPA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Truhlářství ČESKÁ LÍPA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: