Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Vrátný
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vrátní

Text inzerátu:

Turnusové noční směny. Pro osoby se ZP Požadována trestní bezúhonnost, Osvědčení dílčí kvalifikace Strážný výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou 7 měsíců s možností prodloužení KONTAKT: NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, ZAMĚSTNAVATEL NENÍ V AREÁLU TRVALE PŘÍTOMEN. Kontatní osoba: Drobný, tel.: 382219120, e-mail: info@garancepisek.cz. telefonicky Po-čt: 6:00-13 hod., pátek 6-12hod.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:95Pracoviště:StrakoniceObor a Profese:VrátnýTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Garance Písek Int. s.r.o.Kontaktní osoba:Drobný 382219120 info|garancepisek#czKontaktní adresa:Číčenická 1282
38901 Vodňany
Vodňany II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vrátní"Komplexní služby věřitelům "s.r.o.VrátníM2 SECURITY s.r.o.VrátníVSP STAV s.r.o.Pracovníci ostrahy a bezpečnost...Gustav NěmecVrátníOKO 69, s.r.o.VrátníIBEX Security s.r.o.Vrátný/á - ossz šumperkFORCORP GROUP spol.s.r.o.VrátníAPOLD SECURITY s.r.o.VrátníAGROS Vyškov-Dědice a.s.VrátníEagle Eyes a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Garance Písek Int. s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Garance Písek Int. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: