Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Svářeč
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Svářeči

Text inzerátu:

72121 Svářeči ZamK Pracoviště: Ostrava Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese Ruská 60, Ostrava - Vítkovice, 703 00, případně telefonicky na č. 725 791 720 nebo e-mailem: hr@hutni-montaze.com Požadujeme zkoušky dle ASME nebo ČSN 287-1 141 a 111, angličtina nutná - komunikace s techniky na stavbách, předchozí praxe v cizině vítána. Praxe v oboru min. 1 rok. Pracovní doba 7-15 hod. Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc.

Nástup:01.04.2021Plat od - do:22500Pracoviště:PrahaObor a Profese:SvářečTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Hutní montáže, a.s.Kontaktní osoba:Petr Pištěk 725 791 720 hr|hutni-montaze#comKontaktní adresa:
Ostrava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

SvářečiFERRUM s.r.o.SvářečiI&C Energo a.s.SvářečiZELBOR s.r.o.SvářečiVSJ-strojírna s.r.o.SvářečiPROM VAMM s.r.o.SvářečiVZDUCHOTECHNIK, s.r.o.SvářečiTECHKO, spol. s r.o.SvářečiPANAV, a.s.SvářečiFORTEX - AGS, a.s.SvářečiMarkmont, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hutní montáže, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Hutní montáže, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: