Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Lesník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Text inzerátu:

Sezónní zaměstnání NÁPLŇ PRÁCE: úklid a odstraňování klestu, těžebních zbytků a jiné dočišťování ploch po těžbě dřeva; příprava půdy pro přirozenou a umělou obnovu lesních porostů; výsadba lesních dřevin a obnova lesa (zalesňování a související průběžné dodávání sadebního materiálu); ochrana lesních kultur proti zvěři, buřeni, hmyzím a ostatním škůdcům; oplocování lesních kultur Telef. kontakt: Po - Pá 9:00 - 12:00 h

Nástup:25.02.2021Plat od - do:15200 - 17000Pracoviště:PrahaObor a Profese:LesníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:KYROZAL s.r.o.Kontaktní osoba:Dmytro Feldi 775 418 080 kyrozal|email#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v lesnictví ...AMETYST MOON s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...Jaromír ČermákZpracovatelé dřeva, truhláři (k...A - Z služby škole, s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...CZECH TENTS s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...GALES Centrum s.r.o.Kvalifikovaní pracovníci pro pě...UNILES, a.s.Pomocní pracovníci v lesnictví ...AMETYST MOON s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...AMETYST MOON s.r.o.Obsluha pil a jiných zařízení n...VIKTORIA VVV s. r. o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...GALES Centrum s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KYROZAL s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KYROZAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: