Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IT analytik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vývojáři softwaru

Text inzerátu:

MÍSTO VÝKONU : Vyskočilova č.p. 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com - Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com Ukrajinský jazyk na úrovni rodilý mluvčí výhodou, vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:23000Pracoviště:PrahaObor a Profese:IT analytikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:Skype Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:Miroslav Mejtský hlasenkavolnehomista|gmail#comKontaktní adresa:Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha
Praha 4   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vývojáři webu a multimédiíProfiSales s.r.o.Programátoři počítačových aplik...BeArt studio s.r.o.Programátoři počítačových aplik...EVOTECH s.r.o.Vývojáři softwaruVeeam Software (Czech Republic)...Vývojáři webu a multimédiíMichal Hanzlík, společnost s ru...Vývojáři softwaruSkype Czech Republic s.r.o.Specialisté v oblasti bezpečnos...HOMO DEVELOPUS s.r.o.Specialisté v oblasti databází ...Retailys.com s.r.o.Vývojáři softwaruNew Payment Solution s.r.o.Specialisté v oblasti databází ...Retailys.com s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skype Czech Republic s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Skype Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: