Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Technik výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Text inzerátu:

DĚLNÍK - DĚLNICE ÚPRAVNY - vyučení výhodou, spolehlivost, nástup dle dohody

Nástup:04.01.2021Plat od - do:15200Pracoviště:TrutnovObor a Profese:Technik výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:KRPA PAPER, a.s.Kontaktní osoba:Hana Stránská 499990208 hana#stranska|krpa#czKontaktní adresa:Nádražní 266
54371 Hostinné
Hostinné   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu a zpra...Plojhar s.r.o.Technik prototypové výrobyGrafton Recruitment s.r.o.Technik kvalityGrafton Recruitment s.r.o.Technik přípravy výrobyGrafton Recruitment s.r.o.Výrobní technikGrafton Recruitment s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Model Obaly a.s.Obsluha tkacích strojůSAMETEX, spol. s r.o.Obsluha strojů na úpravu vláken...Sage Automotive Interiors, Stra...Obsluha strojů na výrobu a zpra...Model Obaly a.s.Specialisté v oblasti průmyslov...INEKON GROUP, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KRPA PAPER, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KRPA PAPER, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: