Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Středisko Žebnice, Plzeň-sever Požadujeme: pozitivní přístup k práci se zvířaty, Výhodou: praxe v oboru Bydliště v blízkém okolí První kontakt telefonicky Po-Pá 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30 či osobně Kralovice

Nástup:13.01.2021Plat od - do:31000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Kralovická zemědělská a.s.Kontaktní osoba:Ing. Hana Houbová 373 300 312 h#houbova|kralzem#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Sylva BičíkováChovatelé drůbežeMACH DRŮBEŽ a.s.Chovatelé a ošetřovatelé prasatRCHP BENÁTKY, s.r.o.Chovatelé drůbežeMACH DRŮBEŽ a.s.Pěstitelé a chovatelé ve smíšen...Ing. Vlastimil KamírChovatelé a ošetřovatelé koníJUDr. Milan ŠímaChovatelé a ošetřovatelé skotu,...ZAS Bečváry a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...ZOS Jedlová, spol. s r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Z E P O BĚLOHRAD a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...ZEMOS a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kralovická zemědělská a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Kralovická zemědělská a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: