Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Právní služby / Advokátní a notářský koncipient
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kartografové a zeměměřiči

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Lukášova č.p. 55 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 326 324 426, e-mail: jana.rudolfova@cuzk.cz Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností- 2.62.11- Systémové činnosti při vedení a obnově katastrálního operátu novým mapováním, provádění revize katastru nemovitostí, potvrzování geometrických plánů. Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 31. ledna 2021 na e-mail: Jana.Rudolfova@cuzk.cz Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick days.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:23000 - 33000Pracoviště:Mladá BoleslavObor a Profese:Advokátní a notářský koncipientTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:Katastrální úřad pro Středočeský krajKontaktní osoba:Ing. Jana Rudolfová Ph.D. 326 324 426 jana#rudolfova|cuzk#czKontaktní adresa:Lukášova 55
29301 Mladá Boleslav
Mladá Boleslav II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Advokátní koncipientiMgr. Marek Pouzar, advokátOstatní specialisté v oblasti p...Krajský soud v PlzniOstatní specialisté v oblasti p...Katastrální úřad pro Středočesk...Všeobecní administrativní praco...JUDr. Marek BánskýAdvokátní koncipientGrafton Recruitment s.r.o.Podnikoví právníciStatutární město BrnoPodnikoví právníciStátní veterinární správaPodnikoví právníciStatutární město BrnoPodnikoví právníciAnna FarářováOstatní specialisté v oblasti p...Lift Group, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Katastrální úřad pro Středočeský kraj. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Katastrální úřad pro Středočeský kraj o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: