Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IT analytik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Text inzerátu:

Svůj CV pošlete na marta@weloveit.software

Nástup:11.01.2021Plat od - do:40000 - 60000Pracoviště:PlzeňObor a Profese:IT analytikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:UBK s.r.o.Kontaktní osoba:CV marta|weloveit#softwareKontaktní adresa:Klatovská třída 73/7a
30100 Plzeň
Plzeň 3   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Data analyst / business intelli...ITjobs, s.r.o.Systémoví administrátoři, správ...XEVOS Solutions s.r.o.Vývojáři webu a multimédiíXEVOS Solutions s.r.o.Systémoví analyticiGuideVision, s.r.o.Programátoři počítačových aplik...LINTECH, spol. s r.o.Programátoři počítačových aplik...Rossum Czech Republic s.r.o.Specialisté v oblasti testování...DHL Information Services (Europ...Vývojáři webu a multimédiíSATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.Programátoři počítačových aplik...Jiří MarešSystémoví administrátoři, správ...IT Brains s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UBK s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost UBK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: