Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Text inzerátu:

Pracoviště: Městečko 250, 696 32 Ždánice. Kompletace zakázek, značení a balení výrobků, znalost práce na PC. Stravenky, bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, flexi passy, docházkový bonus. Kontakt na tel. 518607109, 518607113, na mail: chudab@narexzd.cz a osobně.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:18000Pracoviště:HodonínObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:NAREX Ždánice, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Barbora Chudá 518607113 chudab|narexzd#czKontaktní adresa:Městečko 250
69632 Ždánice
Ždánice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní skladníciAlza.cz a.s.Ostatní pomocní manipulační pra...PERSONALEK s.r.o.Pomocní skladníciRunja Agri s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiBEST MASON s.r.o.Vedoucí úředníků v logisticePressMetal - CZ, spol. s r. o.Ostatní pomocní manipulační pra...REALKA - Rubíček s.r.o.Pomocní skladníciWork Global Agency s.r.o.Sortař - brigáda na nočních směnáchGrafton Recruitment s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiOretonica s.r.o.Úředníci ve skladech2 JCP a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NAREX Ždánice, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NAREX Ždánice, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: