Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Svářeč
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Svářeči

Text inzerátu:

Možnost zaučení Nabízíme ubytování, podnikové stravování

Nástup:01.03.2021Plat od - do:25000Pracoviště:ZlínObor a Profese:SvářečTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:TVD-Technická výroba, a.s.Kontaktní osoba:JUDr. Alena Štefaníková 577 051 518 alena#stefanikova|tvd#czKontaktní adresa: 203
76321 Rokytnice
Rokytnice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

SvářečiOČENÁŠEK a.s.SvářečiFORTEX - AGS, a.s.SvářečiPETRAMONT s.r.o., organizační s...SvářečiOČENÁŠEK a.s.SvářečiWAREX spol. s r.o.SvářečiCS-BETON Prefa s.r.o.Svářeči, řezači plamenem a páječiLumark, s.r.o.SvářečiZAKO TURČÍN, spol. s r.o.SvářečiMIVOKOR s.r.o.SvářečiJOSA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TVD-Technická výroba, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost TVD-Technická výroba, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: