Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Text inzerátu:

ZZ Místo výkonu práce: U lesa 558, Vřesina Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí tel. domluvě Po 8-9 hod. na adrese společnosti U lesa 558, Vřesina. Jedná se o pomocné práce na stavbě.

Nástup:15.03.2021Plat od - do:15200Pracoviště:OstravaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:FineMont s.r.o.Kontaktní osoba:Martin Gottwald 739 226 699 m#gottwald|finemont#czKontaktní adresa:U lesa 558
74285 Vřesina
Vřesina   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby a úd...Bartoš BAU s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...Delsana s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...MEGAEMPIRE s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...NAUMKO s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...MASTER.TMM s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...VINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV a.s.Pomocní pracovníci v rostlinné ...SPARKSTAV s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...Eltoci s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...ERVAS s. r. o.Pomocní pracovníci ve smíšeném ...KLEMP Šajtar s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FineMont s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FineMont s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: