Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Text inzerátu:

SOU technického směru výhodou - nastavení parametrů a seřízení dle technických požadavků - výměna forem - zajištění preventivní údržby zařízení - rozjezd a ukončení výroby - evidence a řešení závad - obsluha VZV a jeřábu (zaškolíme) Způsob kontaktu: osobně nebo telefinicky - Po-Pá 8-14 hod.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:21000 - 25000Pracoviště:KarvináObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:PLiSATi s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Dalibor Čempel 558848170,777084070 info|plisati#czKontaktní adresa: 1232
73571 Dětmarovice
Dětmarovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Operátor výroby na slovensku! m...CentralWork s.r.o., Obsluha strojů na výrobu a zpra...OLSVIT s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...OLSVIT s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Josef Škrkoň - Techplast, a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...SL AGENCY TRADE s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...OLSVIT s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...OLSVIT s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...WORLD PERSONAL AGENCY s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PLiSATi s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PLiSATi s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: