Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Potravinářství / Mlékař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků

Text inzerátu:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail hruskova@bohemilk.cz. Požadavky: - SOU/ŠŠ - fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny) - spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita, ochota učit se - odpovědnost za zdravotní bezpečnost výrobků. Náplň práce: - práce ve výrobě dle technologických postupů - dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů - kontrola pracoviště, převzetí a předání pracoviště. Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - výkonnostní a motivační odměny, 5 týdnů dovolené - Sick days, příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování - příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:30000Pracoviště:Rychnov n. KněžnouObor a Profese:MlékařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:BOHEMILK, a.s.Kontaktní osoba:Bc. Marie Hrušková 494 678 212 hruskova|bohemilk#czKontaktní adresa:Podzámčí 385
51773 Opočno
Opočno   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu mléčný...Savencia Fromage & Dairy Czech ...Obsluha strojů na výrobu mléčný...Zemědělská výroba Milknatur, a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...Zemědělská výroba Milknatur, a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...LAKSYMA, a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...TIPAFROST, a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...MADETA a. s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...LAKSYMA, a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.Obsluha strojů na výrobu mléčný...POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOHEMILK, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BOHEMILK, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: