Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Chovatelé ostatních hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Text inzerátu:

JOBMATCH - Vhodné pro OZP Pvní konatkt telefonicky

Nástup:18.01.2021Plat od - do:12250 - 15000Pracoviště:Žďár nad SázavouObor a Profese:Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o.Kontaktní osoba:Jaroslav David 739 068 392 autotextilrecyklace|seznam#czKontaktní adresa:Hlavní 36
59202 Svratka
Moravská Svratka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...A - TAURUS s.r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRO - STONAŘOV,družstvoChovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRO Vodňany a.s.Pěstitelé a chovatelé ve smíšen...BUFFALO FARM s.r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRO ZVOLE, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...NETIS, a.s.Chovatelé drůbežeXAVEROV, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGROS, společnost s ručením ome...Chovatelé drůbežeDŽV Rychnov nad Kněžnou a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: