Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Text inzerátu:

První kontakt: Větrovská Gabriela, tel.: 608 265 749, e-mail: traktorykolin.g@seznam.cz, osobně: dle telefonické dohody. Náplň práce: Jedná se o servis a údržbu zahradní a menší stavební techniky (zahradní traktory, malotraktory,bagříky). Požadavky: Výhodou ŘP, ale není podmínkou. Pracovní dobu lze upravit dle požadavků.

Nástup:13.01.2021Plat od - do:33000Pracoviště:KolínObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Traktory Kolín s.r.o.Kontaktní osoba:Gabriela Větrovská 608 265 749 traktorykolin#g|seznam#czKontaktní adresa:K Vinici 325
28002 Kolín
Kolín V   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři zemědělský...AGROMERAN a.s.Mechanici a opraváři průmyslový...LIKOV s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...FARMA ONDROUŠEK s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...AGRODRUŽSTVO MORKOVICE, družstvoSeřizovač, i pro absolventy, 1 ...Grafton Recruitment s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Vinařství Mutěnice, s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...Zemědělské obchodní družstvo v ...Mechanici a opraváři ostatních ...ROSANA, spol. s r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...Rolnické družstvo DobroměřiceObsluha lisu, 3 směny, 25 - 30 ...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Traktory Kolín s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Traktory Kolín s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: