Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní uklízeči a pomocníci

Text inzerátu:

Hledáme zaměstnance na údržbu v areálu firmy. Náplní práce je udržovat pořádek v rámci celé firmy. Nabízíme: - týden dovolené navíc, podnikové stravování, příspěvky na penzijní připojištění, zdravotní volno První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky 6.00 - 11.30 hodin.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:15200Pracoviště:JihlavaObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Strojírny Podzimek, s.r.o.Kontaktní osoba:Bc. Žaneta Neradová 567 214 549 zaneta#neradova|strojirny#podzimek#czKontaktní adresa:Čenkovská 1060
58901 Třešť
Třešť   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní uklízeči a pomocníciMaAnBa s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciKVANPRO s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciNikola GregorováUklízeči výrobních prostor (kro...Charita sv. AlexandraOstatní uklízeči a pomocníciParfaitement s.r.o.Uklízeči a pomocníci v domácnos...Maonel s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciDRUŽSTVOFART, družstvoPracovníci přípravy jídel v zař...ADMIN Facility s.r.o.Pomocníci v kuchyniSPORT HOTEL PRÁŠILY s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciJASPA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Strojírny Podzimek, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Strojírny Podzimek, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: