Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Ošetřovatel
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče

Text inzerátu:

Zasílejte životopis na e-mail: mhadacova@mulacovanemocnice.cz Pracovní poměr na 1 rok. Nepřetržitý nebo jednosměnný provoz; 37,5 h/týd. nebo 40 h/týd. Mzda podle vzdělání a praxe. Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené. .

Nástup:01.01.2020Plat od - do:16710Pracoviště:PlzeňObor a Profese:OšetřovatelTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Mulačova nemocnice s.r.o.Kontaktní osoba:Magdalena Hadačová 377 677 206 (8:00 - 14:30)) mhadacova|mulacovanemocnice#czKontaktní adresa:Dvořákova 1207/17
30100 Plzeň
Plzeň 3   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní pracovníci v sociálních...Meridiem Centrum Péče s.r.o.Ošetřovatelé a pracovníci v soc...Denní a týdenní stacionář Jihla...Pracovníci přímé obslužné péče ...Jana HorákováOstatní pracovníci osobní péče ...Sociální služby města Třince, p...Praktické sestryOblastní nemocnice Náchod a.s.Praktické sestryOblastní nemocnice Náchod a.s.Praktické sestryDům klidného stáří Glossus s.r.o.Nelékařští prakticiErgona Opava s.r.o.Ostatní pracovníci v sociálních...Město StochovOstatní pracovníci osobní péče ...OAZA STARS s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mulačova nemocnice s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Mulačova nemocnice s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: