Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Manipulační dělníci ve výrobě

Text inzerátu:

Pracoviště. Technologická č.p. 924/19, Holice 779 00 Olomouc 9 Kontakt POUZE emailem. PP na dobu určitou. Fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost, ŘP výhodou, jedná se o práce pomocného charakteru.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:17500Pracoviště:OlomoucObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:VIVACO s.r.o.Kontaktní osoba:Kateřina Geroldová vivaco#kgeroldova|seznam#czKontaktní adresa:Technologická 924/19
77900 Olomouc
Holice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci ostatních výrobkůFremenit, spol. s r.o.Manipulační dělníci ve výroběVMK s.r.o.Montážní dělníci výrobků z osta...Strojpex - lanfear s.r.o.Pomocní pracovníci ve výrobě ji...KASPOLETO s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběSlužby Liberec s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběK.PARDUS s.r.o.Montážní dělníci výrobků z osta...Enpala Jobs s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběPSS CZ s.r.o.Obsluha zařízení na zpracování ...IGRO s.r.o.Montážní dělníci výrobků z komb...EURO PRÁCE s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VIVACO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost VIVACO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: