Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Text inzerátu:

ŘP sk. C+E, vysílání na pracovní cesty po EU. V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

Nástup:14.02.2021Plat od - do:21360Pracoviště:TepliceObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:STEBAL Spedition, s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jan Migl 725699397 migl|stebal#czKontaktní adresa:Horská 302
41702 Dubí
Bystřice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči nákladních automobilů, t...CEE Logistics a.s.Skladníci, obsluha manipulačníc...Rebako Group s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...Milan KotěraŘidiči osobních a malých dodávk...SANS Products s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...AUTO-AGRO-START, s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...V-SPED s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...Jan FořtŘidiči osobních a malých dodávk...APT Solution, s.r.o.Řidiči tahačůMOTOSAM s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...STAREX spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STEBAL Spedition, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost STEBAL Spedition, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: