Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Technik ve stavebnictví
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Text inzerátu:

Požadujeme: ŘP skup. B; praxe: přípravář 1 rok nebo stavař 5 let

Nástup:12.01.2021Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:Jindřichův HradecObor a Profese:Technik ve stavebnictvíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Průmyslové a Zemědělské Stavby s.r.o.Kontaktní osoba:Marek Pevný 603232470 pevny|pzstavby#czKontaktní adresa:Jarošovská 1145
37701 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební techniciM - SILNICE a.s.Stavební techniciLT DEVELOPER s.r.o.Stavební techniciIng. Pavel HofmanStavební techniciLEVEL Hlinsko, spol. s r.o.Stavební inženýřiMott MacDonald CZ, spol. s r.o.Stavební technici přípravy a re...INGDOP s.r.o.SádrokartonářGrafton Recruitment s.r.o.Hledá se kolega stavební techni...Patrik ChvojkaStavební technici provozníSLD Stavební s.r.o.Ostatní stavební techniciSVĚT OKEN s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Průmyslové a Zemědělské Stavby s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Průmyslové a Zemědělské Stavby s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: