Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Text inzerátu:

Pracoviště: Hovorany 730. Příjemný kolektiv menší firmy.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:27000 - 35000Pracoviště:HodonínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Ing. Petr PadalíkKontaktní osoba:Ing. Petr Padalík 737713299 info|motoservispadalik#czKontaktní adresa: 730
69612 Hovorany
Hovorany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...P L E H A S O , komanditní spol...Seřizovači a obsluha číslicově ...MIVOKOR s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůour agency s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůDružstvo KARSONBrusiči nástrojů a kovůINTROMI s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Kovo Dluhoš s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůNIKI WORK s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...JOSA s.r.o.Brusiči, leštiči a ostřiči nást...KD brusal s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...AYRAM-SPOL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Petr Padalík. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Ing. Petr Padalík o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: