Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Elektrikář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební a provozní elektrikáři

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Pardubická č.p. 276, Chrudim IV Výroba balicích strojů. Servis a instalace balicích strojů u zákazníka. Řidičský průkaz skupiny B Vyhláška č. 50/1978 §6 znalý pro samostatnou činnost. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Pardubická č.p.528, Chrudim. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nástup:25.01.2021Plat od - do:15200 - 19000Pracoviště:ChrudimObor a Profese:ElektrikářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ERA-PACK s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jiří Dobruský 774 741 569 dobrusky|erapack#czKontaktní adresa:Pardubická 276
53701 Chrudim
Chrudim IV   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební a provozní elektrikářiHana Císařová - BESOPOKStavební a provozní elektrikářiElektromontáže BLESK, s. r. o.Stavební a provozní elektrikářiVálcovny trub Chomutov, a.s.Montéři, mechanici a opraváři e...DELTA Plzeň s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiPodnik pro výrobu vajec v Kosič...Stavební a provozní elektrikářiČeská zbrojovka a.s.Stavební a provozní elektrikářiMILENIUM 3000 spol. s r.o.Stavební a provozní elektrikářiTRIDO, s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiMěstská realitní agentura, s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiBurg Ocet s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ERA-PACK s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ERA-PACK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: