Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Lesník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Text inzerátu:

Dostavte se k osobnímu jednání každé pondělí od 14:00 do 15:00 hod. (životopis s sebou) na adresu Na Moráni 1362/12, Chomutov Místo výkonu práce - DAR Corporation s.r.o. Dukelská 1266/51, 43001 Chomutov Požadujeme - manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, práce ve výškách, výpis z rejstříku trestů

Nástup:18.01.2021Plat od - do:15500Pracoviště:PrahaObor a Profese:LesníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:LVT.EU s.r.o.Kontaktní osoba:Michaela FialováKontaktní adresa:
Chomutov   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v lesnictví ...AMETYST MOON s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...Jaromír ČermákZpracovatelé dřeva, truhláři (k...A - Z služby škole, s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...CZECH TENTS s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...GALES Centrum s.r.o.Kvalifikovaní pracovníci pro pě...UNILES, a.s.Pomocní pracovníci v lesnictví ...AMETYST MOON s.r.o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...AMETYST MOON s.r.o.Obsluha pil a jiných zařízení n...VIKTORIA VVV s. r. o.Pomocní pracovníci v lesnictví ...GALES Centrum s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.