Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Fakturanti

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Vratimov Kontakt: emailem Hledáme absolventa VŠ/SŠ, ekonomického směru Náplň práce: 1. práce se systémem Helios 2. přijímání objednávek, vystavování faktur, vyřizování reklamací, dobropisů 3. zavádění nových položek a dodavatelů do systému 4. příprava objednávek pro vedoucího obchodního oddělení 5. plánování nákupu Znalost: excel, word.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:18500Pracoviště:OstravaObor a Profese:ÚčetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:BATERIE CENTRUM, s.r.o.Kontaktní osoba:Barbora Gillová kariera|bateriecentrum#czKontaktní adresa:Říční 974/2
73932 Vratimov
Vratimov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Úředníci v oblasti účetnictvíMěsto Česká LípaÚředníci v oblasti účetnictvíCONDUCO a.s.Účetní materiálovíFRONQUE s.r.o.Mzdoví účetníTOPTAX innovations a.s.Mzdoví účetníPAM - ÚČTO s.r.o.Mzdoví účetníBLAŽEK a synové, s.r.o.Mzdoví účetníDANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.Pracovníci kalkulací, cen a nákladůPressMetal - CZ, spol. s r. o.Mzdoví účetníStřední škola gastronomie, oděv...Odborní účetní všeobecníCLIMA - TEX.CZ group s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BATERIE CENTRUM, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BATERIE CENTRUM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: