Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Brusiči nástrojů a kovů

Text inzerátu:

90 DENNÍ ZAMĚSTNÁNÍ První kontakt: Dotsenko Mariya, tel.: 774 271 786, e-mail: devamapliz@email.cz. Náplň práce: práce s kovem. Požadujeme: dobrý zrak, zdravotní způsobilost, ochota učit se novým věcem, flexibilita. Pracovní doba: 6 - 14:30 hod., příp. dle potřeby podle práce.

Nástup:20.03.2021Plat od - do:16800Pracoviště:KolínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:DEVAMA pliz s.r.o.Kontaktní osoba:Mariya Dotsenko 774 271 786 devamapliz|email#czKontaktní adresa:Rybářská 56
28002 Kolín
Kolín II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...Kaňák Revestr s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...VZDUCHOTECHNIK, s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...NAPO MORAVA s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Mesa Parts s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KindJob s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KIBUSS s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...LENZA spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Pavel MikaSeřizovači a obsluha obráběcích...Zelina a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Karned Tools s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEVAMA pliz s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DEVAMA pliz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: