Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Text inzerátu:

Požadujeme: VŠ vzdělání bakalářské úrovně. Znalost perštiny výhodou, znalost odborné angličtiny v oblasti elektro vítána. Zkušenosti s vedením projektů, přípravou, naceňováním obchodních nabídek a následnou implementací projektů výhodou. Práce budou prováděny i na adrese: KV Material s.r.o., Praha, ul. Na Strži 1702/65, Praha 4 - Nusle.

Nástup:01.09.2020Plat od - do:47830Pracoviště:KladnoObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:KV material s.r.o.Kontaktní osoba:Jana Velická 222 265 531 velicka|kvmaterial#czKontaktní adresa:U Panelárny 136
27343 Buštěhrad
Buštěhrad   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Prodavači ostatního zboží v pro...HIPPO, spol. s r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...Jednota, obchodní družstvo TáborProdavači ostatního zboží v pro...Petr KilingerObchodní zástupciCrystal BOHEMIA, a.s.Obchodní zástupciFAST KOVOŠROT s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíTritia spol. s r.o.Obchodní zástupciPerrito Snacks s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Ing. Lubomír ČernýObchodní zástupciRMCE Services s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíRašnerovy pekárny-holding, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KV material s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KV material s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: