Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 30 hod/týdně. Nabízíme: zaměstnanci prochází pravidelným školením a zaučením služebně starším zaměstnancem, měsíční bonusy, proplacené povinné pauzy, slevy na úklidové prostředky. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovních dnech 8:00-18:00 h) anebo e-mailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:15000Pracoviště:Obor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Tomáš RudolfKontaktní osoba:Tomáš Rudolf 792 253 919 tomas#rudolff|seznam#czKontaktní adresa:
Aš   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovník/ce na úklid koupelnov...CORA PLUS s.r.o.Uklízeči a pomocníciCzech Job Place s.r.o.Pomocníci v kuchyniARAMARK, s.r.o.Pracovníci přípravy jídel v zař...Petr KilingerUklízeči a pomocníci v administ...JASPA Servis s.r.o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...KH Relax EU s.r.o.Uklízeči a pomocníci v administ...Univerzita Karlova v PrazeOstatní uklízeči a pomocníciSTRALNET s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciSTAVASTOR GROUP s.r.o.Uklízeči a pomocníci v administ...STAMONT CZ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Rudolf. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Tomáš Rudolf o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: