Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením a absolventy/absolventky. Náplň práce: obsluha CNC, programování CNC, dokončování výrobků. Zaměstnanecké výhody: stravenkový tarif, 25 dní dovolené, práce v zavedeném kolektivu, zajímavé mzdové ohodnocení - po zaučení, další benefity. Kontakt - p. Mallat Leoš, tel.: 608 866 253 (od 07:00 hod. do 13:00 hod.), e-mail: leos.mallat@mastr.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Horní Kostelec 234, Červený Kostelec v době od 07:00 hod. do 12:00 hod.

Nástup:13.01.2021Plat od - do:24000Pracoviště:NáchodObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:MASTR s.r.o.Kontaktní osoba:Leoš Mallat 608 866 253 (od 07:00 hod. do 13:00 hod.) leos#mallat|mastr#czKontaktní adresa: 234
54941 Červený Kostelec
Horní Kostelec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha obráběcích...ATIP, spol.s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ROmiLL, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...IMETAL s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BONATRANS GROUP a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...LINTECH, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ERGOZET s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...INPO, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Kaňák Revestr s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MASTR s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MASTR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: