Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Text inzerátu:

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č.606 815 358 v době Po - Pa od 9,00 - 13,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. viz.výše Místo výkonu práce - stavby v okrese Chomutov Náplň práce - zateplení paneláku, práce ve výškách

Nástup:15.02.2021Plat od - do:18500Pracoviště:PrahaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Nová HRUBOSTAV s.r.o.Kontaktní osoba:Valeriy Pokotylo 606 815 358Kontaktní adresa:
Chomutov   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby a úd...LUH SPOL s.r.o.Pracovníci montovaných stavebKOMINEX CZ s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...ARMONT SERVISPracovníci montovaných stavebJP Tech s.r.o.Stavební údržbáři budov a inžen...Fontána, příspěvková organizaceDělníci v oblasti výstavby a úd...TRIFANSTAV s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...Farma Bezdínek s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...BUD KRYSTAL KOMPANI s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...YAKUBCHAK COMPANY s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...PragVip s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.