Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Dispečer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě

Text inzerátu:

nabízíme stabilní práci u zavedené společnosti s motivační nástupní mzdou. Vyžadujeme: spolehlivost, chuť pracovat a časovou flexibilitu, občasně práce i o víkendech. Nepožadujeme praxi. Požadujeme vzdělání v oboru zabezpečovací technika v železniční přepravě nebo v příbuzném oboru. Práce na zaučení po nástupu do zaměstnání. Uvedená nástupní mzda je minimální základní nástupní, po zkušební době možný nárůst mzdy dle zkušeností a kvality odvedené práce. Nutný řidičský průkaz pro skupinu B. Místo výkonu práce: Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice a zakázky zaměstnavatele v rámci ČR. Nástup možný ihned. Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Nástup:15.01.2021Plat od - do:39865Pracoviště:LovosiceObor a Profese:DispečerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Raeder & Falge s.r.o.Kontaktní osoba:Bc. Petr Kohout DiS. 416 575 757 personalni|raeder-falge#czKontaktní adresa:Přívozní 114/2
41002 Lovosice
Lovosice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dopravní dispečeřiEGT Express CZ s.r.o.Dopravní dispečeřiEKOSFERA spol. s r.o.Dopravní dispečeřiWC Servis s.r.o.Dopravní dispečeřiSTEBAL Spedition, s.r.o.Dopravní dispečeřiMALINA - VRŠE s.r.o.Dopravní dispečeřiSIMTRANS s.r.o.Dopravní dispečeřiVECHRA Expres, spol. s r.o.Dopravní dispečeřiMOTO CB s.r.o.Expedient / expedientkaGrafton Recruitment s.r.o.Operátoři dopravy a přepravy, v...EGT Express CZ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Raeder & Falge s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Raeder & Falge s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: