Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Text inzerátu:

Místo výkonu práce Staré Hradiště. Česká společnost ALUCAD Bohemia spol. s r. o. je předním distributorem hliníkových profilů a systémů společnosti Cortizo pro českou republiku. Zajišťujeme prodej, vývoj a distribuci hliníkových profilů a příslušenství nejen pro český trh. Stále rosteme a rozšiřujeme naše služby. V současné době hledáme pro nově vybudovaný sklad hliníkových profilů v Pardubicích Starém Hradišti vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: Skladník - Operátor dělící linky Vaším úkolem bude: přejímání a kontrola dodaných profilů a příslušenství provádění vykládky vozidel s dodanými hliníkovými profily a příslušenstvím třídění materiálu a jeho ukládání do regálového systému dělení materiálu na požadované rozměry a jeho balení příprava hliníkových profilů a příslušenství k expedici, balení a zajišťování dopravy zboží výdej materiálu našim klientům pořizování údajů o naskladnění a vyskladnění zboží ve firemním SW, vystavování dokladů Od Vás očekáváme: vzdělání a praxi odpovídajícího směru příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu schopnost odvádět fyzicky náročnou práci řidičský průkaz skupiny B, průkaz obsluhy VZV (výhodou) znalost práce na PC odolnost vůči stresu , flexibilita Angličtina (výhodou) Zaměstnanecké výhody: moderní pracovní prostředí profi školení, aby z vás byl ještě větší odborník motivační mzdové ohodnocení příspěvek na stravování, věrnostní odměny a prémie .... Při výběru zaměstnanců nehraje roli národnost, rasa, pohlaví, sexuální orientace, náboženské vyznání a věk. Důležitá je zdravotní způsobilost, vzdělání, znalosti, zkušenosti a případná praxe v daném oboru. První kontakt e-mailem (info@alucad.cz) nebo osobně (Jana Zajíce 712, Pardubice - Dubina 530 12, 09:00 - 15:00). www http://alucad.cz//

Nástup:01.02.2021Plat od - do:24000 - 30000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:ALUCAD Bohemia s.r.o.Kontaktní osoba:Lucie Tikalová info@alucad.czKontaktní adresa:
Staré Hradiště   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 1 podobných nabídek

Řidič s technickou nástavbou 35...JOB LEADER CZECH s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.