Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Text inzerátu:

ŘP sk. T.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:22000 - 32000Pracoviště:BlanskoObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:LEDEKO, a.s.Kontaktní osoba:Ing. Petr Poláček 602 708 275 polacek|ledeko#czKontaktní adresa:Pražská 970/76
67961 Letovice
Letovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči a obsluha zemědělských s...VÚCHS Rapotín, s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...ZEVERA, a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...ZEAS Podorlicko a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...AGRIA Drásov, spol. s r.o.Obsluha pojízdných zařízeníBPS Průmyslové Služby, s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...ZEAS Podorlicko a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...Ing. Pavel VoráčekŘidiči a obsluha zemědělských s...Zemědělské družstvo HaňoviceObsluha pojízdných zařízeníBPS Průmyslové Služby, s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...Wotan Forest, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LEDEKO, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LEDEKO, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: