Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Pěstitel
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Třebeň 39, Třebeň. Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2021) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Pracovní doba: ranní směna 7:30-16:00 h, odpolední směna 10:00-18:30 h (práce o víkendech a svátcích - včetně příplatků). Požadujeme: vlastní doprava. Nabízíme: osobní ohodnocení, zvláštní odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem - výběrové řízení proběhne dne 1.2.2021 v 10:00 h v budově Obecního úřadu Třebeň.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:15200Pracoviště:ChebObor a Profese:PěstitelTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Zahradnictví Hrdlička s.r.o.Kontaktní osoba:Marta Šimková 727967826 provoz|hrdlicka#netKontaktní adresa: 39
35134 Třebeň
Třebeň   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zahradníci travnatých ploch, gr...Obec Nová PláňZahradníci floristé a květinářiJiří MaryškaZahradníci travnatých ploch, gr...Ostravské městské lesy a zeleň ...Zahradníci a pěstitelé v zahrad...Městské lesy a zeleň, s. r. o.Zahradníci floristé a květinářiFERENČÍK s.r.o.Ovocnáři, vinohradníci, chmelař...Sady Tuchoraz spol.s.r.o.Zahradníci floristé a květinářiJiří MaryškaZahradníci travnatých ploch, gr...Technické služby Ostrava-Jih, p...Zahradníci a pěstitelé v zahrad...Městské lesy a zeleň, s. r. o.Ostatní zahradníci a pěstitelé ...VIKTORIA VVV s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zahradnictví Hrdlička s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Zahradnictví Hrdlička s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: