Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Projektant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební inženýři výstavby budov

Text inzerátu:

Hledáme nového zaměstnance na pozici stavbyvedoucího, který by řídil a dohlížel na stavby realizované ve Středočeském kraji a v Praze. Požadujeme: schopného pracovníka, spolehlivého, samostatného, s organizačními a komunikačními schopnosti, zkušenostmi a praxí ve stavebnictví. Řidičský průkaz sk. B - nutný. Zaměstnanecký poměr dle možnosti a dohody. Možno jak na živnostenský list, tak na hlavní pracovní poměr.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:33000 - 48000Pracoviště:KladnoObor a Profese:ProjektantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KOSTKA stav s.r.o.Kontaktní osoba:Veronika Vrbová 773 930 060 info|kostkastav#czKontaktní adresa:Ve Štědrém 198
27362 Družec
Družec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Projektant ve stavebnictvíGrafton Recruitment s.r.o.Projektant elektroGrafton Recruitment s.r.o.Inženýři projektanti budovVožická, a.s.Projektant - dopravní stavbyGrafton Recruitment s.r.o.Junior projektant s autocad - p...Grafton Recruitment s.r.o.Projektant - mosty a inženýrské...Grafton Recruitment s.r.o.Stavební inženýři výstavby budov1. SčV, a.s.Projektant/ka pozemních staveb ...Grafton Recruitment s.r.o.Projektant tzb | vytápění | hom...Grafton Recruitment s.r.o.Projektant tzb | vzduchotechnik...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOSTKA stav s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOSTKA stav s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: