Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IT analytik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Text inzerátu:

Kontakt telefonicky 731552761 Budujeme nové týmy pro naše globální Telco zákazníky, kteří sídlí hlavně v severských zemích. Typické assigmenty jsou blízko k oblasti telco/datového centra. Naši Automation inženýři pracují d developmentem na zajišťování a automatizace kritických funkcí datového centra v různých vrstvách Co budeš mít na starosti: Můžeš být součástí nové cloudové native transformace našich zákazníků související s 5G technologiemi, kontejnerizací a virtualizací. Datová centra jsou obvykle postavena na cutting edge serverech, switches a úložištích. V Operation roli budeš v našem týmu důležitou částí, která se bude starat o to, aby naše zařízení bylo aktuální, konfigurace sítové topologie, vytváření poolu virtual compute, úložných a síťových prostředků. Orchestrace je obvykle uspořádána přes platformy OpenStack nebo Kubernetes. Budete úzce spolupracovat s vývojáři a inženýry DevOps a pomáhat jim s automatizací různých úkolů. Co od Tebe očekáváme: Linux administračí dovednosti RestAPIs dobré znalosti síťování (TCP/IP) troubleshooting HW provisioning and monitoring practical experience nějaké zkušenosti se skriptováním/ automatizací Výhodou bude: DevOps automatizace: python, git/gerrit, CI (jenkins), testování, ansible technologie kontejnerizace (např. docker, k8s) virtualizační technologie (např. libvirt, kvm) znalost Openstacku Nexenta storage, Extreme switches, Pluribus, Juniper, Netvisor Co nabízíme my: v první řadě super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu smlouva na dobu neurčitou home office, flexibilní pracovní doba -work-life balance u nás není jen pojem možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi nápoje a ovoce na pracovišti zdarma Cafeteria benefity -sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, apod. Multisport karta Meal vouchers, cafeteria system, free parking,flexible working hours, home office and many others Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:40000 - 75000Pracoviště:BrnoObor a Profese:IT analytikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Tieto Czech Support Services s.r.o.Kontaktní osoba:Alexandra Bulířová alexandra#bulirova|tieto#comKontaktní adresa:Londýnské náměstí 886/4
63900 Brno
Brno-střed   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Data analyst / business intelli...ITjobs, s.r.o.Systémoví administrátoři, správ...XEVOS Solutions s.r.o.Vývojáři webu a multimédiíXEVOS Solutions s.r.o.Systémoví analyticiGuideVision, s.r.o.Programátoři počítačových aplik...LINTECH, spol. s r.o.Programátoři počítačových aplik...Rossum Czech Republic s.r.o.Specialisté v oblasti testování...DHL Information Services (Europ...Vývojáři webu a multimédiíSATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.Programátoři počítačových aplik...Jiří MarešSystémoví administrátoři, správ...IT Brains s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tieto Czech Support Services s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Tieto Czech Support Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: