Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Elektromechanici

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu určitou a po roce možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky. Náplň práce: oživování a sestavování desek plošných spojů. Požadavky: SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika nebo příbuzném, časová flexibilita, mechanická zručnost, základní přehled o elektronických součástkách. Zaměstnavatel nabízí: odpovídající finanční ohodnocení, práci v příjemném pracovním prostředí. Bližší informace u p. Trojtla, tel.: 491 481 298; e-mail: osobni@deymed.com (preferovaný způsob kontaktování e-mailem).

Nástup:01.02.2021Plat od - do:25000Pracoviště:NáchodObor a Profese:ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:DEYMED Diagnostic s.r.o.Kontaktní osoba:Jaroslav Trojtl +420 491 481 298 osobni|deymed#comKontaktní adresa:Kudrnáčova 533
54931 Hronov
Hronov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

ElektromechaniciTES VSETÍN s.r.o.Montážní dělníci elektronických...Marelli Automotive Lighting Jih...Elektromechanici elektrických z...OEZ s.r.o.ElektromechaniciELPREMONT elektromontáže s.r.o.Montážní dělníci elektronických...Hebl Group s.r.o.ElektromechaniciBAUMÜLLER BRNO, s.r.o.Montážní dělníci elektronických...HESTEGO a.s.Provozní elektromechaniciStyrotrade, a.s.Montážní dělníci elektronických...Everard agency s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...ENBOS Slušovice s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEYMED Diagnostic s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DEYMED Diagnostic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: