Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Text inzerátu:

Pracoviště: Voskovcova č.p. 510/3, Olomouc. Přímý prodej ve specializované prodejně s cukrářskými potřebami. Komunikace se zákazníky, poradenství (zaškolíme), příjem zboží, znalost práce na PC uživatelsky, Požadujeme: ochota učit se novým věcem, komunikativnost, vstřícnost, Zam. výhody: Práce v příjemném prostředí a se zajímavým sortimentem, volné víkendy. Kontakt je možný POUZE emailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:20000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:DEKORDORT s.r.o.Kontaktní osoba:Libuše Juráková info|dekordort#czKontaktní adresa:Voskovcova 510/3
77900 Olomouc
Povel   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Prodavači ostatního zboží v pro...HIPPO, spol. s r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...Jednota, obchodní družstvo TáborProdavači ostatního zboží v pro...Petr KilingerObchodní zástupciCrystal BOHEMIA, a.s.Obchodní zástupciFAST KOVOŠROT s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíTritia spol. s r.o.Obchodní zástupciPerrito Snacks s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Ing. Lubomír ČernýObchodní zástupciRMCE Services s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíRašnerovy pekárny-holding, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEKORDORT s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DEKORDORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: