Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

Pracoviště: Kelčany 64, 696 49 Žádovice. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu, dobré platové podmínky, pracovní poměr na dobu neurčitou (po skončení zkušební doby). Po uplynutí zkušební doby možnost navýšení mzdy. Výhodou je řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zaškolení na práci s vysokozdvižným vozíkem. Týden dovolené navíc- celkem 25 dní, závodní stravování. Bližší informace sdělí jednatel pan Vladimír Cuták, tel. 737 907 133 Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:24000Pracoviště:HodonínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:LUVE - PLAST, s.r.o.Kontaktní osoba:Vladimír Cuták 737907133Kontaktní adresa: 64
69649 Kelčany
Kelčany   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...Kaňák Revestr s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...VZDUCHOTECHNIK, s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...NAPO MORAVA s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Mesa Parts s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KindJob s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KIBUSS s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...LENZA spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Pavel MikaSeřizovači a obsluha obráběcích...Zelina a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Karned Tools s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.