Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Pokladní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pokladníci v prodejnách

Text inzerátu:

PRACOVNÍ POMĚR - PLNÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK, DPP I DPČ, vhodné i pro absolventy a mladistvé. KFC Písek aktuálně nabírá nové zaměstnance na pozici POKLADNÍ, SERVIS. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my! Nabízíme: plánování směn dle tvé potřeby, spropitné pro každého, jídlo na směně za pár kaček, zaměstnanecké akce, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Ranní a odpolední směny - 7:30 -16:00 hod. a 16:00-22:30 hod. První kontakt: pí. Kůsová Hedvika, tel.: 731 410 702 (po - pá 8:00 - 17:00 hod.) - nechodit osobně a domluvit si schůzku.

Nástup:20.01.2021Plat od - do:19500Pracoviště:PísekObor a Profese:PokladníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:AmRest s.r.o.Kontaktní osoba:Hedvika Kůsová 731 410 702Kontaktní adresa:Hradišťská 2707
39701 Písek
Budějovické Předměstí   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pokladníci v prodejnáchTAMDA BRNO s.r.o.Hlavní pokladníci v organizacíc...AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.Pokladníci v prodejnáchTEMPO, obchodní družstvoPokladníci v prodejnáchTAMDA ÚSTÍ s.r.o.Ostatní pokladníci a prodavači ...Equifarm, s.r.o.Pokladníci a prodavači vstupene...Antonie Hotels s.r.o.Pokladníci v prodejnáchmartianum s.r.o.Pokladníci v organizacíchTEMPO, obchodní družstvoPokladníci v prodejnáchVeřejné stravování Louny s. r. o.Pokladníci v organizacíchGTH catering a.s.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.