Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Text inzerátu:

(JOBMATCH) Společnost IF Facility a.s. přijme 3 pracovníky na úklid v lokalitě Bedřichov u Jihlavy. Jedná se o úklid kanceláří, šaten a soc. zázemí. Nabízíme práci na zkrácený úvazek 4 hodiny denně, směnný provoz. Požadujeme čistý trestní rejstřík, dochvilnost a spolehlivost. Tato pracovní pozice je VYHRAZENA pro ID, OZP. Prosíme nechodit na pracoviště, první kontakt na uvedeném telefonním čísle (8 - 12 hod.) nebo odpovědí na email.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:7600Pracoviště:PrahaObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:IF FACILITY a.s.Kontaktní osoba:Miroslava Floriánová 774 899 528 kariera|iffacility#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 4 podobných nabídek

Úklid - pms český krumlovFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - teranova prahaFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - biocev vestecFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - pssz praha-trojskáFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IF FACILITY a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost IF FACILITY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: