Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny kraje



Nabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní montážní dělníci

Text inzerátu:

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. krátkodobé zaměstnání

Nástup:01.03.2021Plat od - do:15200Pracoviště:Brno-venkovObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Dekovo s.r.o.Kontaktní osoba:Jan Vorlíček 737 869 821 jan|vorlicek-partners#czKontaktní adresa:Prusinovského 822
66442 Modřice
Modřice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci výrobků z komb...Personální agentura SOLIDEX s.r.o.Montážní dělníci ostatních výrobkůWEST JOB agency s.r.o.Montážní dělníci výrobků z kart...JOBS EXPERTS ČR s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...1. Personálka plus, a.s.Montážní dělníci výrobků ze dře...Aspesy CZ s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...Asistent Group s.r.o.Montážní dělníci výrobků z kart...JOBS EXPERTS ČR s.r.o.Montážní dělníci výrobků z osta...Canton Audio Produkce s.r.o.Pomocní pracovníci údržby budov...Pedagogicko-psychologická porad...Montážní dělníci výrobků z komb...M&V Facility Plus s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dekovo s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Dekovo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: