Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Text inzerátu:

Pracoviště: Nádražní č.p. 1617/1, Šternberk. Spol. EUTECH akciová společnost sídlící ve Šternberku přijme do divize Nástrojárna pracovníka/pracovnici na pozici obráběč kovů - obsluha souřadnicové vyvrtávačky. Práce je na jednu směnu od 6:00-14:30 a nastoupit můžete ihned. Co bude Vaší náplní práce? - výroba přesných dílů pro svařovací a manipulační roboty - výroba dílů pro letecký průmysl - speciální zařízení - vrtání otvorů od 0,3mm - vrtání otvorů na přesných roztečích ±0,01mm - samokontrola kvality Které dovednosti a znalosti byste měli mít? - SOU/SOŠ technického směru - nejlépe obráběč kovů - praxi na souřadnicové vyvrtávačce nebo frézce alespoň 3 roky - orientaci ve výkresové dokumentaci - samostatnost a schopnost řešit problémy Získáte: pět týdnů dovolené, stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti, dotované podnikové stravování, smlouvu na dobu neurčitou, výhodné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké, odměnu za doporučení nového zaměstnance, firemní akce a příspěvek na penzijní připojištění 300,- Kč/měsíc. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis POUZE na e-mailovou adresu kariera@eutech.cz nebo volejte na telefonní číslo 585 090 203.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:122Pracoviště:ŠternberkObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:EUTECH akciová společnostKontaktní osoba:Mgr. Hana Brázdilová 585 090 203 kariera|eutech#czKontaktní adresa:Nádražní 1617/1
78501 Šternberk
Šternberk   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha obráběcích...ATIP, spol.s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ROmiLL, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...IMETAL s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BONATRANS GROUP a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...LINTECH, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ERGOZET s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...INPO, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Kaňák Revestr s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUTECH akciová společnost. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EUTECH akciová společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: