Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Text inzerátu:

Pracoviště: Těšetice č.p. 34. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: řidičský průkaz T a svářečský průkaz výhodou, ne podmínkou. Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, příspěvek na dovolenou První kontakt možný POUZE telefonicky (8:00 - 15:00) nebo emailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:20000 - 21000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Zemědělské družstvo TěšeticeKontaktní osoba:Petra Šmídová 585954302, 602789032 zdtesetice|zdtesetice#czKontaktní adresa: 34
78346 Těšetice
Těšetice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři průmyslový...Trivium Packaging Czech Republi...Mechanici a opraváři ostatních ...SABTIKAS, s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Panasonic Automotive Systems Cz...Mechanici a opraváři průmyslový...KOITO CZECH s.r.o.Seřizovač | až 37 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...REUS s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...JAMY company s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...TLAMKA s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...Výrobně-obchodní družstvo Zdisl...Mechanici a opraváři zemědělský...LEDEKO, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zemědělské družstvo Těšetice. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Zemědělské družstvo Těšetice o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: