Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní skladníci

Text inzerátu:

PRACOVNÍK - PRACOVNICE VE SKLADU A VE VÝROBĚ Chceš být toho součástí? Jsi týmový hráč, který je ochotný se učit stále něco nového? Máš pozitivní přístup k životu, sebevzdělávání se a sportu? Máš zkušenost s prací ve skladu či ve výrobě? Jsi pečlivý a samostatný? Pak mezi Tvé zodpovědnosti bude patřit kompletace našich produktů, které odesíláme do Čech i zahraničí, výpomoc v kuchyni, úklid.. Nabízíme: - přátelské pracovní prostředí mladých aktivních lidí - podporu a plné zaučení - možnost růstu jak profesního tak osobního - odpovídající platové podmínky vč. bonusů ( multisport card, slevy na outdoor vybavení atd.) - aventure teambuildingy Pokud cítíš, že jsme to, co hledáš, neváhej poslat svůj životopis na jobs@adventuremenu.cz a napiš nám, proč Tě práce u nás zaujala!

Nástup:01.02.2021Plat od - do:19000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Adventure Menu s.r.o.Kontaktní osoba:Gabriela Slabá 733652305 jobs|adventuremenu#czKontaktní adresa:Lomní 355
54101 Trutnov
Dolní Předměstí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní skladníciBETAFIT s.r.o.Ostatní pomocní manipulační pra...RUSZIN CZ s.r.o.Pomocní skladníciOUŘEDNÍK CENTRUM DVEŘÍ & PODLAH...Úředníci ve skladechObchodní družstvo ImproRuční baliči, plniči a etiketovačiMETAL TRADE COMAX, a.s.Pomocní manipulační pracovníci ...Axxel investment s.r.o.Ostatní pomocní manipulační pra...PERSONALEK s.r.o.Pomocní manipulační pracovníci ...PROMITEK, družstvoPomocní skladníciBETAFIT s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiPRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Adventure Menu s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Adventure Menu s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: