Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

První kontakt e-mailem: limid@seznam.cz Znalost TRUTOPS výhodou. Požadujeme znalost výkresové strojírenské dokumentace, talentované uchazeče zaučíme.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:20000 - 25000Pracoviště:TřebíčObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:LIMID Mohelno, s.r.o.Kontaktní osoba:Jiří Hošek 602 750 426 limid|seznam#czKontaktní adresa: 451
67575 Mohelno
Mohelno   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Cnc frézařGrafton Recruitment s.r.o.Obráběč kovůGrafton Recruitment s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KSK - BELT, a.s.Brusiči nástrojů a kovůWALBO RAILWAY s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...VISIBOX, s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...STECOMTRA a.s.Seřizovači a obsluha obráběcích...HAUSER spol. s r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...Trivium Packaging Czech Republi...Seřizovači a obsluha konvenčníc...ZELTWANGER AMT s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůROC - Galvanik s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIMID Mohelno, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LIMID Mohelno, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: