Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Obsluha stavebních strojů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

Text inzerátu:

nabízíme stabilní práci u zavedené společnosti s motivační nástupní mzdou. Vyžadujeme: spolehlivost, chuť pracovat a časovou flexibilitu, občasně práce i o víkendech. Nepožadujeme praxi, ani vyučení v oboru. Práce na zaučení po nástupu do zaměstnání. Uvedená nástupní mzda je minimální základní nástupní, po zkušební době možný nárůst mzdy dle zkušeností a kvality odvedené práce. Místo výkonu práce: Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice a zakázky zaměstnavatele v rámci ČR. Náplň práce: obsluha drážních vozidel a dvoucestných bagrů při rekonstrukcích stávajících železničních svršků, a výstavbě nových. Praxe v řízení a ovládání malých drážních vozidel, nebo dvoucestných bagrů nutná. Nutný řidičský průkaz sk. B. Nástup možný ihned. Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Nástup:15.01.2021Plat od - do:33026Pracoviště:LovosiceObor a Profese:Obsluha stavebních strojůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Raeder & Falge s.r.o.Kontaktní osoba:Bc. Petr Kohout DiS. 416 575 757 personalni|raeder-falge#czKontaktní adresa:Přívozní 114/2
41002 Lovosice
Lovosice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu staveb...Thermomur Praha s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůPRADAST, spol. s r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůZAK PLUS - stavba s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůM - SILNICE a.s.Obsluha strojů na výrobu staveb...Thermomur Praha s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůElektromontáže BLESK, s. r. o.Obsluha strojů na výrobu staveb...Betonárna Nový Bydžov s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůSLD Stavební s.r.o.Obsluha stacionárních strojů a ...Arla Plast s.r.o.Obsluha strojů na výrobu ostatn...COGEBI a. s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Raeder & Falge s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Raeder & Falge s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: