Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Malíř/natěrač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Text inzerátu:

Místo výkonu práce je Česká Lípa + jednotlivé stavby získané na území České republiky. Pozice je vhodná i pro cizince! První kontakt telefonicky!

Nástup:12.01.2021Plat od - do:22200Pracoviště:Česká LípaObor a Profese:Malíř/natěračTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:CL-EVANS s.r.o.Kontaktní osoba:Růžena Neužilová 602 841 208 v době od 8:00 - 12:00 hod. neuzilova|cl-evans#czKontaktní adresa:Bulharská 1557
47001 Česká Lípa
Česká Lípa   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kvalifikovaní stavební dělníci ...PRADAST, spol. s r.o.Stavební lakýrníci a natěračiJM Services, s.r.o.Malíři interiérůJM Services, s.r.o.Malíři (včetně stavebních lakýr...Delovaya Firma s.r.oKvalifikovaní stavební dělníci ...STATING s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...Jan SKŘIVÁNEKKvalifikovaní stavební dělníci ...External služby s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...NORYMAN s.r.o.Lakýrníci automobilů a jiných v...Autolakovna Voříšek s.r.o.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...LEGUAN POVRCHOVÉ ÚPRAVY s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CL-EVANS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CL-EVANS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: