Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Technika a vývoj / Konstruktér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Text inzerátu:

První kontakt: e-mail: prichystalova@ekolbrno.cz. Náplň práce: Vytváření technologických schémat Specifikace zařízení Podklady pro navazující profese Vytváření průvodní dokumentace a překlady do Ukrajinštiny Komunikace se zákazníkem - hlavně Ukrajina a rusky mluvící země. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené.

Nástup:01.04.2021Plat od - do:30000 - 34000Pracoviště:KolínObor a Profese:KonstruktérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:EKOL, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Zita Přichystalová 543 531 674 prichystalova|ekolbrno#czKontaktní adresa:Havlíčkova 260
28002 Kolín
Kolín IV   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Konstruktér - vhodné i pro abso...JOBSYSTEM s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...TRANSPORTA Technology s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...KOVONA a.s.Strojní inženýři projektanti, k...EKOL, spol. s r.o.Strojní inženýři projektanti, k...HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...PEARTEC s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...SMAPRO design s.r.o.Koordinátor projektů | automoti...Grafton Recruitment s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...Weld Project, s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...DAVON s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKOL, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EKOL, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: